Přeskočit na obsah
Domů » Služby

Služby

Analýza a měření

Přímo u zákazníka náš tým provede měření vstupních parametrů (zejména objem, vlhkost a teplota odpadního tepla). Následně je vytvořena analýza naměřených hodnot a navržena vhodná velikost rekuperační jednotky – vhodný tepelný výměník.
Na základě vytvořené bilance energetického potenciálu odpadního vzduchu zákazníkovi navrhneme nejvhodnější řešení pro zpětné využití odpadního tepla z jeho technologie tak, abychom docílili maximálního zužitkování tepla.

Výpočet návratnosti

Ve spolupráci s odborníky provádíme výpočet teoretické návratnosti investice – vše na základě naměřených hodnot v cílové technologii a na základě vybraného technického řešení.

Výroba rekuperačních jednotek

Rekuperační jednotky vyrábíme z vysoce kvalitních komponent, přičemž každá rekuperační jednotka má na míru programovaný řídicí software, stavěný na automatizačních systémech Simatic od společnosti Siemens. Díky tomu zaručují vysokou spolehlivost a jednoduchou konfigurovatelnost systému.

Další informace o rekuperátoru spalin.

Instalace

Výroba a následná integrace do zákazníkovy technologie trvá zpravidla 2-5 měsíců – vše závisí na typu vybrané rekuperační jednotky. Samotná instalace rekuperační jednotky probíhá přibližně 2-3 pracovní dny včetně zaškolení obsluhy, které lze zvládnout v rozsahu několika hodin.
Rekuperátor spalin umíme zapojit bez jakéhokoliv zásahu do Vaší technologie pomocí bypassu. V celém zařízení se nachází velké množství prvků, které mají na starost provoz jednotky a bezpečnost výrobní technologie.

Zajištění dotací

Spolupracujeme s odborníky v oblasti získávání dotací. Pokud existuje možnost získání dotace, obstaráme veškeré papírování za Vás a pomůžeme Vám takto získat podstatnou část investice zpět.

Záruční i pozáruční servis

Postaráme se o Vás, před i po dodání. Zajišťujeme pravidelný záruční servis, pozáruční servis a poradenství.